Yazdır
Duyurunun Yayınlanma Tarihi : 16:24 19/02/2019
HINIS SÜT YETİŞRİRİCİLİĞİ EĞİTİMİ İHALESİ

 Ajansımız Teknik Destek programı kapsamında ek’ te belirtilen konularda 1 adet eğitim hizmeti satın alacaktır.
Lütfen teklif vermek istediğiniz her eğitim için ilgili Teknik ve İdari Şartnameyi okuyup çıktısını aldıktan sonra her sayfasını paraflayınız. Teknik Teklif Formunu, Piyasa Araştırma Formunu ve Götürü Fiyat Teklif Mektubunu (KDV Hariç) teklif vermek istediğiniz eğitimler için ayrı ayrı, doldurunuz. Bu belgeleri imzalayıp kaşelemeyi unutmayınız.

Eğitimlerde yer alacak eğitimcinin / eğitimcilerin özgeçmişini teklif belgenize eklemeyi lütfen unutmayınız. Birden fazla eğitimci olması durumunda konulara göre net ayrım yaparak mümkün olduğu kadar alternatif eğitimci sunmaya özen gösteriniz.

Doldurup imzaladığınız teknik şartname ve eklerini 25/02/2019 Pazartesi saat 15.00’a kadar 0442 235 61 14 numaralı faksa “SATINALMA YETKİLİSİ DİKKATİNE” göndermeniz veya tercihen satinalma@kudaka.org.tr suat.colak@kudaka.org.tr adresine taratıp göndermeniz, yine asıl belgeleri de en geç 25.02.2019 Pazartesi günü ajansa ulaşacak şekilde posta ile göndermeniz rica olunur. Asıl belgeler Ajansa ulaşmadığı taktirde teklifler geçersiz kabul edilecektir.

Ajansa sunacağınız teklif mektubundaki tutarın KDV Dahil bu tutarın üzerine çıkmamasına özen gösteriniz. Ajans ile mutabık kalınan eğitim ücreti dışında uzmanlar için ayrıca yol ve konaklama masrafları, vb. herhangi ek bir masraf ödenmeyecektir. Gelen teklifler içerisinde şartname ve mali açıdan en uygun olan ilk 5 teklif değerlendirmeye alınacaktır.

 İhaleye ait dosyaları indirmek için tıklayınız.